Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Buszkowo

Buszkowo, kujawsko-pomorskie

  • 249 000 zł
  • 4 012 m²
  • 62,06 zł/m²

Zdjęcie

Szymon Nasalski

Skontaktuj się

Działka budowlana Buszkowo

Buszkowo, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

249 000 zł

4 012 m²

62,06 zł/m²

Działka budowlana Buszkowo

Zaktualizowane: 14 maja 2026

249 000 zł 4 012 m² 62,06 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 249 000 zł (62,06 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 4 012 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nasalski Premium Estate, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 299/17937/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 4012m2 położona w Buszkowie. Działka oznaczone w ewidencji gruntów numerem 262/2. Dojazd - droga krajowa (działka 277), asfaltowa.

Dla terenu, na którym znajduje się przedmiotowa działka nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. (...)

Agent

Szymon Nasalski

790 500...

790 500 821

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Szymon Nasalski

790 500...

790 500 821

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości